title

O nás

Savencia Fromage and Dairy Czech Republic, a. s. sa zaoberá výrobou plesňových, čerstvých, topených, predsmažených syrov a detských smotanových dezertov.

Závody spoločnosti v Přibyslavi, Hodoníne a Liptove patria medzi moderné závody s vysokou úrovňou hygieny a kvality výroby.

Sme výrobcami tradičných a obľúbených výrobkov, ktoré si vychutnávate už niekoľko desiatok rokov.

Postupy výroby sa síce menia a modernizujú, ale poctivosť výroby zostáva. 

Zaručujeme vám:

TRADÍCIU: Široká sieť spoľahlivých veľkoobchodných partnerov zaisťuje distribúciu výrobkov po celom území ČR a SR. Food servisový tím vyškolených obchodných poradcov je pripravený poskytnúť odborný servis profesionálom pracujúcim v prevádzkach závodného stravovania, ako aj všetkých segmentov gastronomického trhu.

KVALITU: Ponúkame široké portfólio kvalitných výrobkov tradičných značiek: Král sýrů, Sedlčanský Hermelín, Pribináček, Lučina, Maratonec, Apetito, Pribina a Liptov. Všetky výrobky sú vyrábané pri zachovaní najprísnejších hygienických štandardov. Všetky výrobné závody spĺňajú predpisy HACCP, ISO, IFS a ďalšie.

POCTIVOSŤ: Neustále sa snažíme vyvíjať výrobky podľa potrieb zákazníkov, ako aj podľa najnovších trendov zdravej výživy a požiadaviek gastronomického trhu.

Spoločnosť Savencia sa najviac zameriava na tzv. produkty „user friendly“. To znamená, že kuchárom sa snažíme čo najviac zjednodušiť vlastnú prípravu pokrmu. Máme napríklad mrazený Hermelín na gril, ktorý je už vopred obalený korením a stačí ho len bez rozmrazenia umiestniť na grilovaciu plochu. Máme samozrejme aj výrobky bezlaktózové, bezéčkové, aj tie, ktoré vyhovujú „praženicovej“ vyhláške. Vo vývoji sa teda zameriavame na oblasť uľahčenia vlastnej prípravy pokrmov a sledujeme aj nové trendy v oblasti „snackingu – jednoporcioviek.